5
Všechny parfémy jsou krásné. Používám i vlasovou kosmetiku. Obchod bez chybičky.
5
Nádherná ryze ženská vůně co zaujme jedinečnými tóny květin zvláště šeříku. Koupeno jako vzorek,ale určitě jednou i velké balení vůně bude jednou koupeno❤️
5
Již jsem si tento vzorek zakoupila podruhé. Opravdu pěkná vůně. Uvažovala jsem že si zakoupim flakon,ale raději bych něco do kabelky menšího.
5
Objednávám již podruhé ,neboť mi Vaše barva na mé bílé přírodní vlasy sedí perfektně.
Moc děkuji 🙋
Ještě kdyby bylo možné se k Vám objednat na sestřih 😉
5
Jsem spokojená s veškerým zbožím, které jsem u vás nakoupila.
5
Velmi šik vůně a opravdu universální, lehká a romantická. Hodí se na slavnostní příležitosti a spíše jaro léto. Právě svou lehkostí se liší od ostatních vzorků.
5
Všechny zakoupené produkty jsou skvělé. Parfémy neotřelé vůně a skvělá výdrž. Šampony také úžasné. Všem doporučuji.
3
Vůně působí elegantně. Avšak velmi rychle vyprchá, což beru jako mínus.
Dobrý den, Věro, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše nepříjemná zkušenost. Rádi celou situaci vyřešíme. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail shop@tomasarsov.cz :-)
5
Krásné vůně. Vyhovuje mi. Pořídila jsem si vzorek parfému, ale určitě zakoupím ve větším balení.
5
Objednala jsem si vzorky parfemů a nejvíce mě zaujala vůně vanilla orchid almond amber.Objednala jsem si i sprchový gel a tělové mléko této nádherné jemné vanilkovo mandlové vůně a mohu jen vřele všem doporučit. Za mě naprostá souhra kombinace všech komponentů z které se tato vůně skládá.
5
Vůně Iconic je jemná,nádherná,svěží,smyslná,elegantní.....mohu jen a jen doporučit.
5
Krásná květinová ženská vůně.
5
Iconic mě lákala dlouho, ale po vyzkoušení mám raději jiné TA vůně. Ty vzorky jsou super do peněženky a navíc plnitelné. Doporučuji!!!
5
Vůně je velmi příjemná, jemná, ženská, elegantní. Objednala jsem zatím pouze vzorek, budu testovat výdrž atd.
4
Kdo na rád klasiku od Chloe, bude se mu líbit. Ze všech vzorků nejpovedenější. Příjemná, ne agresivní dámská vůně. Je z ní cítit čistota a elegance, příjemně sladká, ale ne moc. Celkový dojem dobrý, jej opět slabší výdrž.